Translate

07.01.2015

85. Co znalazłam pod choinką? sylwester i święta, co u mnie

Nyaa

O luju, jak ten czas szybko zleciał. Mamy już nowy rok. 
Skoro to pierwszy wpis w 2015, życzę wszystkim samych sukcesów, pomyślności, szczęścia oraz radości przez nadchodzące 365 dni.... nooo teraz to już trochę mniej ;)

Życzeń świątecznych nie składam, bo już trochę późno... Jak spędziliście wasze święta?
Przyznam szczerze, że ja zbytnio ich nie odczułam. W Wigilię jeszcze pracowałam, wróciłam przed 16, zdążyłam się jakoś ogarnąć, przebrać, minimalnie pomóc z jedzeniem i przyszła rodzina. No tak, to pierwsza taka większa kolacja była. Z racji tego, że siostra przyleciała trochę wcześniej, zaprosili rodzinę szwagra. W sumie zebrało się ok 11 osób. To jak na nas całkiem sporo. ;)
A co do samej kolacji była smaczna, było miło, czas szybko leciał, było rozpakowywanie prezentów, mój luby musiał szybko iść spać, bo następnego dnia na dzień pracował. Więc tym bardziej dzień się szybciej zakończył. Kolejne dwa dni, to późne wstanie z łóżka, jedzenie, zakręcenie się wokół siebie, jedzenie... ^^ I tak to zleciałooo....

Ale świąteczno-zimowe paznokcie były
Dodatkowo uroku i przyśpieszenia czasu dodała obecność siostry, czytaj wieczne zamieszanie. Plus ich kot, którego przywieźli. Zabawianie go, bo to młodziak, rozrabiaka i maruda oraz latanie między ich kotem i naszym, co by się nie spotkali. Moja księżniczka nie znosi obcych kotów...i psów. Zawsze takie poganiała, a w młodości biła. Do tego również miłością nie obdarzyła, więc trzeba było zamykać drzwi na zmianę i wypuszczać ich na przemiennie by mogli sobie po domu pochodzić.
moja królewna pewnego razu tak zasnęła
A jak tam z Waszym Sylwestrem? Dobrze przywitaliście nowy rok? :3
U mnie to była kolacja/posiadówa z młodymi przy włączonym Polsacie, więc sylwester w Krakowie. ;) Całkiem ładne sztuczne ognie były w tym roku. Plus konfetti na tarasie. ;)
No dobra to co było pod choinką w następnym poście, bo ten już za długi będzie.
<a href="http://www.bloglovin.com/blog/13430439/?claim=7bmdwpr9ejn">Follow my blog with Bloglovin</a>
~~xoxo
Shion

2 komentarze: